Kontakty

Zaplacenku provozuje
CreditPortal, a.s.
IČO: 05561302
Argentinská 286/38
Praha-Holešovice
PSČ 170 00
email: info@zaplacenka.cz
tel: 222 208 208

Náš bankovní účet pro spojení je:
2901054267/2010 vedený u FIO banky

Proč jsme pro Vás Zaplacenku připravili

V poslední době jsme si všímali stoupajícího množství byrokracie zavalující drobné i větší podnikatele. Moc dobře víme, že k všeobecné spokojenosti osob samostatně výdělečně činných nepřispívá ani dlouhá doba proplácení faktur - a právě doba splatnosti je něco s čím bychom Vám chtěli v rámci Zaplacenky pomoci. Určitě nedokážeme vyřešit všechny problémy podnikatelů, ale rádi s Vámi navážeme obchodní spolupráci a pokusíme se Vám vyjít vstříc jak v poskytování Zaplacenek na Vaše faktury, tak případně při výběru odběratele, skóringem jeho bonity. Neváhejte nám napsat nebo zavolat. Jsme tu pro Vás.

Lidé v Zaplacence

Kamila Handlová

Mám spoustu přátel, kteří aktivně podnikají a řeší problémy spojené s fakturami. U mnohých společností je splatnost faktury více jak 30 dní, někdy dokonce 90 dní. Kvůli tomu musí pozastavovat svou práci, čekat na proplacení a teprve když mají znovu peníze, mohou pokračovat v podnikání. Doufám, že s pomocí Zaplacenky pomůžu svým známým ale i každému, kdo potřebuje zkrátit dobu splatnosti až na 48 hodin.

Zavolejte Kamile na 222 208 208 nebo jí napište na handlova@zaplacenka.cz.

David Bouda

Sám jsem podnikatel a ikdyž mi nyní odběratelé platí včas, moc dobře vím jaké bylo na faktury čekat delší dobu. Proto jsem pro Vás připravil Zaplacenku, službu, která vám umožní si daleko lépe nastavit tok svých financí a umožní Vám namísto dlouhých dní dostat peníze už za 48 hodin.

Napište mi na bouda@zaplacenka.cz.

Pavel Koutský

Můj strýc se o faktoringové služby zajímal už na konci 90 let. Nechápu postoj majority současných poskytovatelů faktoringu, kteří nejsou ochotni se s klientem ani pobavit, pokud nemá měsíční obrat dosahujcí miliónů. Rád bych tento přístup změnil a se Zaplacenkou nabídl faktoringové služby i těm, kteří by je jinak získávali jen s obtížemi.

Napište mi na koutsky@zaplacenka.cz

Proplaťte mi moje faktury

Zaplacenku provozuje
CreditPortal, a.s. IČO: 05561302 Argentinská 286/38, Praha-Holešovice, PSČ 170 00
email: info@zaplacenka.cz, tel: 222 208 208

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací